Ako správne určiť veľkosť obuvi pri nákupe cez internet?

Obuv vyberajte podľa dostupných veľkostí. Odporúčame si ponuku prejsť a prípadne použiť filter veľkostí, ktorý Vám zobrazí iba produkty, ktoré sú dostupné v čísle, ktoré hľadáte.

Ľahko! zmerajte si svoje chodidlo a pokračujte v tabuľke pre prevod veľkostí , kde si zistíte správnu veľkosť prevodom z "metrických čísel" do "Francúzskeho EÚ číslovanie".

Za dlhú dobu pôsobenia na slovenskom trhu sme vypracovali jednoduchý, ale veľmi účinný systém premerania chodidla u Vás doma a následne potom obuv tu u nás v on-line predajni.

Meranie vykonáme veľmi jednoduchou formou. Pripravte si meter alebo dostatočne dlhé pravítko. Postavte sa chrbtom k stene a päty pritlačte k stene. Označte si miesto kam až Vaše chodidlo najďalej siaha (po palec). Teraz jednoducho zmerajte dĺžku od steny až po značku kam Vám siahal palec. Túto mieru nám pošlite e-mailom alebo povedzte telefonicky. Vami vybranú obuv u nás potom premeriame. A podľa odborných skúseností Vám poradíme či topánky budú alebo nebudú sedieť. Pri meraní je nutné aby človek na chodidlách stál, pretože len tak sa chodidlo vyrovná do maximálnej dĺžky.

Ďalším variantom je obkreslenie chodidlá na papier ako je vidieť na obrázku a zmeranie od palca až po pätu. Tento rozmer by sa mal zhodovať s meraním prvým spôsobom.

Ak vyberáte holennej obuv typu čižmy alebo gumové čižmy a máte strach, či obuv obujete alebo dopnite cez lýtko, alebo potom máte problém v iných častiach nohy napríklad široký členok alebo vysoký priehlavok, tak podľa obrázku nižšie prosím zmerajte aj ostatné dôležité rozmery.

 

 

Prečo obuv takto premeriavať keď ju môžete do 14 dní vrátiť? Odpoveď je jednoduchá! Šetríte tým peniaze ako sebe tak nám v podobe poštovného. My Vám tak sme schopní ponúkať tovar za tie najnižšie ceny.