Zimná

Milovníci zimy a chladného počasia iste zbystria, keď sa povie sneh, ľad alebo mráz. Ak chcete za týchto podmienok von či už za prácou, povinnosťami alebo zábavou je pre Vás samozrejmosť obuť si krásne teplé a dobre vybavené zimné topánky. Nikto predsa nemá rád keď mu mrzne od nôh. Práve preto ponúkame v kategórii dámske zimné topánky najrôznejšie kvalitnú obuv, ktorá zahŕňa zateplené čižmy, poločižmy, členkové topánky alebo značkové snehule obľúbených značiek medzi ktoré patrí Kamik, Tamaris, Mustang, Jana, Head, Axel, Mintaka a ďalšie.

Poradíme vám s výberom

Ing. Tomáš Ondra (zákaznícky servis) | Arno.cz
Filtrácia:

Veľkosť topánky

Výprodej
Naše Bailee 2 módne dámske zimné topánky sú navrhnuté tak aby udržali vlhkosť vonku, vďaka DriDefense vode odolné membráne. Tieto dámske topánky do snehu ochraňujú proti všetkým vplyvom po celú zimu. Či už si ich vezmete do práce alebo na ihrisko s deťmi, tieto super pohodlné teplé topánky vás nesklamú.
Výprodej
Pre drsné zimné počasie môžete dôverovať našim teplým zimným topánkam Momentum2 s vodotesným vrchom a vodeodolnou konštrukciou so zatavenými švami. Izolácia 3M Thinsulate a nastaviteľné bungee šnurovanie vám umožňujú pohodlné a rýchle obutie. Podšívka z umelej kožušiny pohlcuje vlhkosť a vynímateľné vložky z penového materiálu udržujú vaše nohy v pohodlí aj keď si hráte s deťmi.
Výprodej