Kamik

Kamik pochádza z miesta plného extrémov. Kde sa tie najdrsnejšie podmienky stretávajú s tými najúžasnejšími výjavmi sveta.

Z jasných a neznesiteľne studených zimných dní až k dych vyrážajúcim farebným letným scenériám. Namiesto s nekonečnými možnosťami ale niekoľkými neduhy. Tam kde príroda určuje tvár všetkého. Tu všetko existuje z nejakého dôvodu inak to nie je na dlho.

V Kamik vyrábame obuv, ktorá prináša život do severských pustých oblastí. Výnimočné. Silné. Jednoducho spoľahlivé. A robíme to už dlhšie ako 100 rokov. Každý deň 24 hodín, 7 dní v týždni. Výsledok všetkej tejto práce: kompletná kolekcia outdoorovej obuvi vyrobené pre maximálne pohodlie a spoľahlivú ochranu v najnáročnejších podmienkach. Vieme, že by ste ich inak nemali.

V našej ponuke nájdete profesionálne značkové topánky pre poľovníkov, topánky pre vlekárov, vináry alebo len náruživých športovcov, ktorí radi vkĺznu po lyžovačke do pohodlných snehúľ.

 

Poradíme vám s výberom

Ing. Tomáš Ondra (zákaznícky servis) | Arno.cz
Filtrácia:

Veľkosť topánky

Výprodej
Dámska zimná členková vychádzková obuv značky Kamik na šnurovanie pomocou šnúrok. Obuv je vhodná ako do mesta tak aj na vychádzky do prírody a to až do tepo, vyrobená z vodeodolného textilného materiálu s membránou DriDefense.
Výprodej
Pre drsné zimné počasie môžete dôverovať našim teplým zimným topánkam Momentum2 s vodotesným vrchom a vodeodolnou konštrukciou so zatavenými švami. Izolácia 3M Thinsulate a nastaviteľné bungee šnurovanie vám umožňujú pohodlné a rýchle obutie. Podšívka z umelej kožušiny pohlcuje vlhkosť a vynímateľné vložky z penového materiálu udržujú vaše nohy v pohodlí aj keď si hráte s deťmi.
Výprodej