Dámske snehule

Objavte najširšiu ponuku zimnej obuvi do snehu. Tak ako čiapky udržia v teple Vašu hlavu, bunda telo, tak kvalitné snehule zaručí, že Vaše chodidlá už nikdy nebudú mrznúť! Ponúkame kvalitné a nepremokavé snehule značiek Kamik (CAN), Jacalu (IT), Top Lux (IT), vďaka ktorým nad zimou vyhráte. Naše modely sú zateplené, odľahčené, vodeodolné, dobre odvádza vlhkosť a materiál je kombináciou syntetických materiálov a kože. Chodidlá sú chránené aj v extrémnom počasí, kedy teplota klesne až na -50 ° C.

Poradíme vám s výberom

Ing. Tomáš Ondra (zákaznícky servis) | Arno.cz
Filtrácia:

Veľkosť topánky

Sleva
Pre drsné zimné počasie môžete dôverovať našim teplým zimným topánkam Momentum3 s vodotesným zvrškom a vodeodolnou konštrukciou so zatavenými švami. Zateplené izolačnou vrstvou HEAT-MX™ až do -40 °C. Bungee šnurovanie vám umožňujú pohodlné a rýchle obutie. Podšívka z umelej kožušiny pohlcuje vlhkosť a vyberateľné vložky z penového materiálu udržujú vaše nohy v pohodlí aj keď sa hráte s deťmi.
15 %
Zimné Vyteplený vychádzková rekreačná vysoká sněhuvzdorná obuv, vyrobená z textilného vode odolného materiálu v kombinácii s gumovou kaplnkou.
15 %