Informácie o firme ARNO

ARNO predaj obuvi

Firma ARNO je rodinnou firmou, ktorá sa zameriava na predaj kvalitnej obuvi pre celú rodinu. V našej ponuke nájdete široký sortiment obuvi pre každodenné využitie, ale aj obuv pre aktívnej činnosti ako sú práca v lese, rybárčenie, vinárstvo, poľnohospodárstvo ale aj zimná turistika a podobne. V ponuke nájdete tiež zdravotné a nadmernou obuv pre mužov aj ženy.

Na okraji Zlína prevádzkujeme predajňu obuvi a tiež e-shop. Môžete u nás objednať a tovar Vám doručí niektorý z našich zmluvných partnerov až k Vám domov.

Obuv si doma máte možnosť vyskúšať tak aby nedošlo k poškodeniu, takže ideálne na koberci. Následne sa môžete počas 14 dní rozmýšľať. V tejto lehote máte možnosť obuv tiež vrátiť alebo vymeniť. Peniaze v prípade vrátenia posielame na účet do niekoľkých dní.

Nakupujte obuv u naozajstných odborníkov s dlhoročnou tradíciou. Sme najväčší predajcovia v ČR značiek zimnej obuvi Kamik z Kanady a letnej gumičkový obuvi Rock Spring, ďalšie značky sú Mustang, Tamaris, Jana, Piccadilly, Power, Axel a mnoho ďalších.

Robíme všetko pre spokojnosť zákazníka.

ARNO

 

 

Pokiaľ máte záujem o prečítaní histórie našej firmy nájdete ju tu.