Dievčenské vychádzkové topánky

Deti vychádzky milujú, znamenajú pre nich totiž nové dobrodružstvá. Vybavte svojich miláčikov na honbe za dobrodružstvom kvalitnú detskú vychádzkovú obuvou, vďaka ktorej bude poznávanie nových miest ešte zábavnejšie. Ponúkame modely, ktoré udržia detské chodidlo v suchu a teple aj v mraze dosahujúceho -32 ° C a naopak detskú vychádzkovú topánky, ktorá zaručí komfort a priedušnosť chodidla aj v trópoch. Ponúkame kvalitné detskú vychádzkovú obuv značiek Befado, Magnus, Peddy, Rock Spring a ďalšie. Modely detskej vychádzkovej obuvi zobrazujú aj známe detské hrdinu, či už sú to Angry Birds, Frozen, Spiderman, závoďák Blesk McQueen alebo mačička Hello Kitty. Medzi našimi modelmi má svoje miesto aj detská zdravotná obuv.

Poradíme vám s výberom

Ing. Tomáš Ondra (zákaznícky servis) | Arno.cz
Filtrácia:

Veľkosť topánky

Sleva
Letná rekreačná obuv so zapínaním na opasok so suchým zipsom, vyrobená zo syntetickej kože v kombinácii s prírodnou kožou z vnútornej časti. Členkový pásik je nastaviteľný pomocou pásky so suchým zipsom.
23 %
Wojtylko 1S41021 biele sandálky
21
21.70 € 16.81 €
Letné vychádzková a rekreačná obuv so zapínaním na suchý zips, vyrobená z kombinácie syntetického materiálu s textilom a so stielkou z prírodnej kože a s podporou pozdĺžnej klenby.
20 %