KangaROOS

KangaROOS už od roku 1969

'69 - '79 - Originálne topánky KangaROOS s kapsičkami
Potlačenie potrebou nájsť si nejaké miestečko kam schovať kľúča pri jeho každodennom behu, americký architekt Bob Gamm vyvinul atletické topánky obsahujúce malú kapsičku na zips. Americké predaja okamžite raketovo stúpli na 700.000 párov mesačne. Vyzerá to, že Gamm nebol jediným atlétom s potrebou malého úložného priestoru na topánkach.

'79 - '89 - Sponzorstvo a podpora
KangaROOS začali podporovať šport a čím ďalej viac sa začali objavovať v spojitosti s významnými osobnosťami zo športových oblastí ako je baseball, basketbal, wrestling a ďalšie. Najviac zapálený - legenda Bhicago Bears - Walter Payton vyvinul jeho vlastné KangaROOS kolekciu obuvi. Vďaka jej úspechu bol úžasne odmenený zbrusu novým Lamborgini.
KangaROOS sa rýchlo dostala medzi prvých TOP 5 svetových športových značiek.

'89 - '99 - Rastieme a rastieme!
Značka sa úspešne uviedla v Európe a ďalej do celého sveta.
V celej kolekcii obuvi boli zastúpené outdoorové topánky, kožené a iné športové účelové obutie. Ďalej bola predstavená celá rada doplnkov ako sú ponožky, potítka, tenisové loptičky, športové tašky, batohy a dokonca milé hračky.

'99 - '09 - Nové výhľady
KangaROOS dnes predáva výrobky vo viac ako 60 krajinách celého sveta vrátane Európy, Mexika, Čile, stredovýchode, Turecko, China a Japonsko.
Napriek tlaku na značku k adaptácii k rôznym globálnym trhom voľnočasové a outdoorové módy zostal historický odkaz na meno nedotknutý, autentický a slávne originálne.

Poradíme vám s výberom

Ing. Tomáš Ondra (zákaznícky servis) | Arno.cz
Filtrácia:
Výprodej

Podľa zadaných parametrov nebol nájdený žiadny produkt.